Proč darovat

Zjistěte proč je dobré stát se dárkyní vajíček.
Díky našim dárkyním se narodilo přes 7000 dětí.

 • 1POMŮŽETE SPLNIT PŘÁNÍ RODINĚ

  Můžete pomoci párům, které po dětech touží, ale bez Vás si toto přání nemohou splnit.

 • 2ZJISTÍTE SI VŠE O SVÉM ZDRAVÍ

  Jako dárkyně zjistíte, jaký je Váš aktuální zdravotní stav včetně informací o Vašem reprodukčním zdraví. Součástí vyšetření jsou také testy na pohlavně přenosná onemocnění.

  Oba pracujeme v mezinárodní firmě specializující se na akciové trhy. O společné dítě jsme se snažili již 7 let. Před 3 lety se mi podařilo otěhotnět přirozenou cestou, ale z důvodu genetické vady, která se u miminka prokázala okolo sedmnáctého týdne těhotenství, jsem musela těhotenství předčasně ukončit. Bylo to pro nás pro oba velmi náročné životní období. V genetických testech se bohužel zjistilo, že jsem přenašečkou těžké genetické vady, která se ale u mě nemusela nutně projevit. Naše touha po dítěti byla přesto obrovská. Abychom se vyhnuli dalšímu možnému riziku, navštívili jsme kliniku asistované reprodukce ve Zlíně a podstoupili umělé oplodnění s použitím darovaných vajíček od anonymní dárkyně. Tato léčba byla úspěšná a za několik měsíců se nám narodila krásná holčička, které jsme dali jméno Nelinka. Ještě jedno embryo máme na klinice uschované, toho chceme co nejdříve využít a v brzké době se chystáme pořídit dalšího potomka. Jsme velmi vděčni za to, že se nám pomocí darovaného vajíčka mohl splnit náš životní sen a my se tak mohli stát šťastnými rodiči.

  Radka 34, Honza 36

 • 3ZÍSKÁTE INFORMACE O SVÉ GENETICE

  Absolvujete genetické vyšetření, které prověří Vaše dispozice k různým chorobám a vlastnostem organismu. Jako dárkyně tedy zjistíte, zda nejste nositelkou závažné genetické vady.

 • 4DAROVÁNÍ JE BEZPEČNÉ A LEGÁLNÍ

  Každý krok v přípravě na dárcovství sledují lékaři s maximální péčí. Dárcovský program klinika úspěšně uskutečňuje přes deset let a za tuto dobu nezaznamenala žádný mimořádný případ.

 • 5VAŠE POMOC NEZŮSTANE BEZ OCENĚNÍ

  Dárcovství je dobrovolné a je založeno na principu anonymity. Česká legislativa nedovoluje, aby dárkyně dostala zaplaceno za darování svých vajíček. Naše Klinika dárkyním plně kompenzuje čas investovaný do darování a s tím spojené náklady až do výše až do výše 33 000 Kč.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.