O klinice

Jaké je to na naší klinice? Nahlédněte a dozvíte se více.

SEZNAMTE SE S NAŠÍ KLINIKOU

Na Klinice reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně se již více než 20 let zabýváme službami v oblasti asistované reprodukce, gynekologie, andrologie a embryologie. V praxi využíváme široké spektrum metod, náš tým tvoří vysoce kvalifikovaní odborníci s dlouhodobými zkušenostmi. Hlavní činnost je soustředěna na komplexní vyšetření a léčbu neplodných párů. Klinika provádí všechny techniky a postupy asistované reprodukce, které jsou dostupné v nejlepších evropských centrech (IVF, ET, ICSI, PICSI, PGD, IVF s darovanými vajíčky, spermiemi, MESA/TESE, kryokonzervace spermií, embryí, oocytů, atd.). Do praxe zavádíme nejnovější poznatky z oblasti reprodukční medicíny. Kromě léčby neplodného páru zajišťujeme kryokonzervaci gamet a embryí u pacientů, u kterých hrozí trvalá ztráta či narušení plodnosti.

 

 

KDO O VÁS BUDE PEČOVAT?

Na klinice se setkáte se špičkovými experty, kteří v oblasti asistované reprodukce mají dlouholeté zkušenosti. Přednostou kliniky je prof. MUDr. Ladislav Pilka, CSc., člen týmu, který se zasloužil o narození prvního dítěte technikami asistované reprodukce v ČR a v zemích bývalé RVHP (první porod na světě po unikátní technice asistované reprodukce GIFT). IVF specialisté MUDr. David Rumpík, Ph.D. a MUDr. Taťána Rumpíková, Ph.D. stáli u zrodu kliniky a postupně vybudovali stabilní tým lékařů a embryologů, který zaručuje všem klientům vynikající odbornou péči.

 

 

KVALITA A CERTIFIKACE

osvědčenícertifikaceKlinika již od počátku svého působení klade vysoký důraz na kvalitu poskytovaných služeb a neustálé zlepšování kvality. Od roku 2003 má úspěšně zavedený systém managementu jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2009. Od roku 2010 je držitelem Rozhodnutí o povolení k činnosti tkáňového zařízení vydaného Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Český institut pro akreditaci vydal v roce 2011 osvědčení o akreditaci IVF laboratoře dle mezinárodní normy ČSN EN ISO 15189:2013 pro vyšetření v oblasti laboratorní andrologie pro in vitro fertilizaci (IVF) a klinické biochemie.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.